• Martin Schellein

    Na każdym z naszych docelowych rynków w Europie realizujemy indywidualną strategię inwestycyjną

    Martin Schellein, Head of Investment Management Europe

  • Henrike Waldburg

    Doskonale rozumiemy sektor nieruchomości handlowych

    Henrike Waldburg, Head of Investment Management Global

  • Andreas Löcher

    Obecnie jesteśmy jednym z najaktywniejszych inwestorów na światowym rynku hotelarskim i stale się rozwijamy

    Andreas Löcher, Head of Investment Management Hospitality

Kontakt z naszym zespołem

Skontaktuj się z osobami odpowiadającymi w Union Investment za poszczególne regiony i segmenty, jeżeli chcesz zostać naszym partnerem transakcyjnym lub interesuje cię oferta najmu powierzchni komercyjnych.
 

Kontakty - biura Polska

Martin Schellein

Martin Schellein

Head of
Investment Management Europe
+ 49 40 349194161
martin.schellein@union-investment.de

 

Adam Irányi

Adam Irányi

Head of Investment Management Europe 2 European Cross-Border Transactions
+ 49 40 349194427
adam.iranyi@union-investment.de

 

 

Kirsten Felden

Kirsten Felden

Senior Investment Manager

CEE
+ 49 40 349194390
kirsten.felden@union-investment.de

 

Friedrich Warmbold

Friedrich Georg Warmbold

Senior Investment Manager
United Kingdom, Ireland
+ 49 40 34919 4717
friedrichgeorg.warmbold@union-investment.de

 

Michael Waldhauser

Michael Waldhauser

Senior Investment Manager
Benelux
+ 49 40 34919 4244
michael.waldhauser@union-investment.de

 

Kubilay Oezbisikletci

Kubilay Oezbisikletci

Senior Investment Manager
Nordic Region, Turkey
+ 49 40 34919 4132
kubilay.oezbisikletci@union-investment.de

 

Henrik Rennekamp

Robert Cordesmeyer

Investment Manager
Spain, Portugal
+ 49 40 34919 4854
robert.cordesmeyer@union-investment.de


 

Henrik Rennekamp

Henrik Rennekamp

Junior Investment Manager
+ 49 40 34919 4708
henrik.rennekamp@union-investment.de


 

Kontakty - hotel Polska

Andreas Loecher

Andreas Löcher

Head of Department Investment Management Hospitality
+ 49 40 349193192
andreas.loecher@union-investment.de

 

Madeleine Groß

Madeleine Groß

Head of Division Investment Management Hotel 1 (D,A,CH)
+ 49 40 349193169
madeleine.gross@union-investment.de

 

Philipp Kunz

Philipp Kunz

Senior Investment Manager (Kontinental EU)
+ 49 40 349194916
philipp.kunz@union-investment.de

 

Benjamin Walter

Benjamin Walter

Senior Investment Manager
(Non-EU + UK)
+ 49 40 34919 4862
benjamin.walter@union-investment.de

Carla Orschulik

Carla Orschulik

Senior Investment Manager
(Non-EU + UK)
+ 49 40 349194952
carla.orschulik@union-investment.de

 

André Pinto Gomes

André Pinto Gomes

Senior Investment Manager
(DACH + CEE)
+ 49 40 349193178
andre.pintogomes@union-investment.de

Christoph Eichbaum

Christoph Eichbaum

Senior Investment Manager
(DACH)
+ 49 40 34919 4361
christoph.eichbaum@union-investment.de

Robin Ahlers

Robin Ahlers

Investment Manager
(DACH)
+ 49 40 349194103
robin.ahlers@union-investment.de

Anna Rieger

Anna Rieger

Junior Investment Manager
(Kontinental EU)
+ 49 40 34919 4359
anna.rieger@union-investment.de

Kontakty - handel detaliczny Polska

Henrike Waldburg

Henrike Waldburg

Head of
Investment Management Global/ Investment Management Retail
+ 49 40 34919 4154
henrike.waldburg@union-investment.de

 

Henri Schlingschröder

Henri Eisenkopf

Senior Investment Manager

+ 49 40 34919 4195
henri.eisenkopf@union-investment.de


 

Roman Müller

Roman Müller

Senior Investment Manager

+ 49 40 34919 4042
r.mueller@union-investment.de

Dirk Hoenig-Ohnsorg

Kseniya Merrit

Senior Investment Manager

New York office

+ 1 917 26178 26
kseniya.merrit@union-investment.de

 

Laura Petersen

Laura Roll

Investment Manager

+ 49 40 34919 4538
llaura.roll@union-investment.de


 

Felix Brandt

Felix Brandt

Junior Investment Manager

+ 49 40 34919 4284
felix.brandt@union-investment.de


 

Kontakty - logistyka Polska

Stephan Riechers

Stephan Riechers

Head of Logistics Investment
+ 49 40 34919 4268
stephan.riechers@union-investment.de

 

Neil Campbell

Investment Manager
UK, BeNeLux, Italy and Spain
+ 49 40 34919 4089
neil.campbell@union-investment.de

 

Cedric Mallmann

Investment Manager
Nordics, CEE and France
+ 49 40 34919 4965
cedric.mallmann@union-investment.de