• Martin Schellein

    Na każdym z naszych docelowych rynków w Europie realizujemy indywidualną strategię inwestycyjną

    Martin Schellein, Head of Investment Management Europe

  • Henrike Waldburg

    Doskonale rozumiemy sektor nieruchomości handlowych

    Henrike Waldburg, Head of Investment Management Retail

  • Andreas Löcher

    Obecnie jesteśmy jednym z najaktywniejszych inwestorów na światowym rynku hotelarskim i stale się rozwijamy

    Andreas Löcher, Head of Investment Management Hospitality

Kontakt z naszym zespołem

Skontaktuj się z osobami odpowiadającymi w Union Investment za poszczególne regiony i segmenty, jeżeli chcesz zostać naszym partnerem transakcyjnym lub interesuje cię oferta najmu powierzchni komercyjnych.
 

Kontakty - biura, logistyka, handel detaliczny Polska

Martin Schellein

Martin Schellein
Head of
Investment Management Europe
+ 49 40 349194161
martin.schellein@union-investment.de

 

Kirsten Felden

Kirsten Felden
Senior Investment Manager

CEE and Belgium
+ 49 40 349194390
kirsten.felden@union-investment.de

 

Kubilay Oezbisikletci

Kubilay Oezbisikletci
Senior Investment Manager
Nordic Region, Turkey
+ 49 40 34919 4132
kubilay.oezbisikletci@union-investment.de

 

Friedrich Warmbold

Friedrich Georg Warmbold
Senior Investment Manager
United Kingdom, Ireland
+ 49 40 34919 4717
friedrichgeorg.warmbold@union-investment.de

 

Henrik Rennekamp

Henrik Rennekamp
Junior Investment Manager
+ 49 40 34919 4708
henrik.rennekamp@union-investment.de


 

Adam Irányi

Adam Irányi
Head of Investment Management Europe 2
+ 49 40 349194427
adam.iranyi@union-investment.de

 

 

Michael Waldhauser

Michael Waldhauser
Senior Investment Manager
Netherlands, Luxembourg, Iberia
+ 49 40 34919 4244
michael.waldhauser@union-investment.de

 

Gregoire Bailly-Salins

Gregoire Bailly-Salins
Senior Investment Manager France
Paris Office

+ 33 1 56900 680
gregoire.bailly-salins@union-investment.de

 

Henrik Rennekamp

Robert Cordesmeyer
Investment Manager
+ 49 40 34919 4854
robert.cordesmeyer@union-investment.de


 

Kontakty - Hospitality Poland

Andreas Loecher

Andreas Löcher
Head of Department Investment Management Hospitality
+ 49 40 349193192
andreas.loecher@union-investment.de

 

Philipp Kunz

Philipp Kunz
Investment Manager (international)
+ 49 40 349194916
philipp.kunz@union-investment.de

 

Carla Orschulik

Carla Orschulik
Senior Investment Manager (international)
+ 49 40 349194952
carla.orschulik@union-investment.de

 

Christoph Eichbaum

Christoph Eichbaum
Investment Manager (D,A,CH)
+ 49 40 34919 4361
christoph.eichbaum@union-investment.de

Madeleine Groß

Madeleine Groß
Head of Division Investment Management Hotel 1 (D,A,CH)
+ 49 40 349193169
madeleine.gross@union-investment.de

 

André Pinto Gomes

André Pinto Gomes
Investment Manager (D,A,CH)
+ 49 40 349193178
andre.pintogomes@union-investment.de

Robin Ahlers

Robin Ahlers
Junior Investment Manager (D,A,CH)
+ 49 40 349194103
robin.ahlers@union-investment.de

Benjamin Walter

Benjamin Walter
Senior Investment Manager (D,A,CH)
+ 49 40 34919 4862
benjamin.walter@union-investment.de

Kontakty - Retail Poland

Henrike Waldburg

Henrike Waldburg
Head of
Investment Management Retail
+ 49 40 34919 4154
henrike.waldburg@union-investment.de

 

Dirk Hoenig-Ohnsorg

Kseniya Merrit

Senior Investment Manager

New York office

+ 1 917 26178 26
kseniya.merrit@union-investment.de

 

Roman Müller

Roman Müller
Junior Investment Manager

+ 49 40 34919 4042
r.mueller@union-investment.de

Laura Petersen

Laura Petersen
Junior Investment Manager

+ 49 40 34919 4538
l.petersen@union-investment.de


 

Henri Schlingschröder

Henri Schlingschröder
Investment Manager

+ 49 40 34919 4195
henri.schlingschroeder@union-investment.de