• Martin Schellein

    Na każdym z naszych docelowych rynków w Europie realizujemy indywidualną strategię inwestycyjną

    Martin Schellein, Head of Investment Management Europe

  • Henrike Waldburg

    Doskonale rozumiemy sektor nieruchomości handlowych

    Henrike Waldburg, Head of Investment Management Retail

  • Andreas Löcher

    Obecnie jesteśmy jednym z najaktywniejszych inwestorów na światowym rynku hotelarskim i stale się rozwijamy

    Andreas Löcher, Head of Investment Management Hospitality

Kontakt z naszym zespołem

Skontaktuj się z osobami odpowiadającymi w Union Investment za poszczególne regiony i segmenty, jeżeli chcesz zostać naszym partnerem transakcyjnym lub interesuje cię oferta najmu powierzchni komercyjnych.
 

Kontakty - biura, logistyka, handel detaliczny Polska

Martin Schellein

Martin Schellein
Head of
Investment Management Europe
+ 49 40 349194161
martin.schellein@union-investment.de

 

Kirsten Felden

Kirsten Felden
Senior Investment Manager
Central and Eastern Europe
+ 49 40 349194390
kirsten.felden@union-investment.de


 

Adam Irányi

Adam Irányi
Head of Investment Management Europe 2
+ 49 40 349194427
adam.iranyi@union-investment.de

 

 

Kontakty - Hospitality Poland

Andreas Loecher

Andreas Löcher
Head of Investment Management
Hospitality
+ 49 40 349193192
andreas.loecher@union-investment.de

 

Verena Gründl

Verena Gründl
Investment Manager
+ 49 40 349191253
verena.gruendl@union-investment.de

 

Madeleine Groß

Madeleine Groß
Senior Investment Manager
+ 49 40 349193169
madeleine.gross@union-investment.de

 

Theodor Kubak

Theodor Kubak
Senior Investment Manager
+ 49 40 349194283
theodor.kubak@union-investment.de

 

Carla Orschulik

Carla Orschulik
Investment Manager
+ 49 40 349194952
carla.orschulik@union-investment.de

 

André Pinto Gomes

André Pinto Gomes
Junior Investment Manager
+ 49 40 349193178
andre.pintogomes@union-investment.de
 

Kontakty - Retail Poland

Henrike Waldburg

Henrike Waldburg
Head of
Investment Management Retail
+ 49 40 349194154
henrike.waldburg@union-investment.de

 

Dirk Hoenig-Ohnsorg

Kseniya Merrit
Senior Investment Manager

+ 1 917 2617826
kseniya.merrit@union-investment.de

 

Carolin Kammerzell

Carolin Kammerzell
Investment Manager

+ 49 40 349194039
carolin.kammerzell@union-investment.de